Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie po raz pierwszy w historii naszej szkoły wzięła udział w akcji na rzeczy naszych małych kolegów i koleżanek, którzy bardzo często biorą udział w nieszczęśliwych wypadkach i wydarzeniach losowych.
Akcja polegała na zorganizowaniu zbiórki i przekazaniu drobnych zabawek i pluszaków na ręce naszych miejscowych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czyżewie.
Ostatecznie strażacy będą mogli obdarować nimi dzieci, które były świadkami lub uczestnikami tragicznego zdarzenia ciesząc ich serca i duszę, a przede wszystkim odwracając ich uwagę chociaż na chwilę od tego co dzieje się wokół niego.
Panom strażakom życzymy, a by jak najrzadziej musieli sięgać po te misie, a Wam drodzy rodzice i dzieci dziękujemy z całego serca za tak duże zaangażowanie i chęć niesienia pomocy
.Pamiętajmy, dobro zawsze do nas wraca!
