• Pod patronatem Dominika Savio

• Reprezentanci Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły wzięli udział w II Turnieju Piłki Nożnej w Piskach (11.05.2024). Dziewczęta i chłopcy grali w grupie klas IV-VI. Szczęśliwie dla chłopców przypadło im III miejsce. Po zaciętym boju o zwycięstwie rozstrzygnęły rzuty karne. Słowa uznania dla umiejętności dla naszego bramkarza Patryka Sienickiego. Również dziewczynki stawały dzielnie do zmagań, choć może trzeba jeszcze nieco popracować nad pewnością siebie i taktyką gry.

Oprócz III miejsca chłopców statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał nasz piłkarz Wiktor Pawlak. Obok gry w piłkę nożną, w czasie przerw, prowadzony był bieg na 100 m. W tej konkurencji za najlepszy czas statuetkę otrzymał Hubert Sienicki.

Jednak to, co szczególnie wyróżniało zawody, była świetna pogoda i znakomite... jedzenie. Stoły były zastawione w stylu iście sułtańskim poczynając od owoców, przez ciasta i watę cukrową, a skończywszy na grillu.

Poznanie nowych przyjaciół i wspólna zabawa zacieśniają wspólnotę Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Na pewno Dominik Savio z nieba błogosławi takim przedsięwzięciom.