• Wpłata na Radę Rodziców

• RADA  RODZICÓW
          SZKOŁY PODSTAWOWEJ
          IM. SZARYCH SZEREGÓW W CZYŻEWIE
          ----------------------------------------------------------------------------------------

Witamy w nowym roku szkolny

Już kolejny rok Rada Rodziców  będzie starała się  aktywnie pomagać i wspierać działania naszych szkół. W nowym roku szkolnym 2022/2023 wzorem lat ubiegłych zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby uatrakcyjnić zarówno mniejszym dzieciom jak i naszej młodzieży czas spędzany w szkole.

W  tym roku szkolnym Rada Rodziców ma wiele nowych i ciekawych pomysłów ale do ich realizacji potrzebujemy Państwa pomocy.

Bardzo prosimy o wsparcie naszych działań  i dokonywanie wpłat – składek na Radę Rodziców by poprzez zgromadzone fundusze można było cały czas doskonalić i uatrakcyjniać proces nauczania.

To dzięki Państwa wpłatom możemy zorganizować wydarzenia szkolne oraz sfinansować nagrody dla uczniów, dofinansować konkursy, olimpiady, uroczystości szkolne, bale, dyskoteki, zorganizować Dzień Dziecka.

USTALONA SKŁADKA W ROKU SZKOLNYM 2022/2023r to
          50zł  za pierwsze dziecko

25 zł za drugie i kolejne dziecko uczące się w naszej szkole

Wpłaty można dokonać u wychowawcy na zebraniu Rodziców, w sekretariacie Szkół oraz bezpośrednio  na konto:

RADA RODZICÓW PRZY  SZKOLE PODSTAWOWEJ

IM. SZARYCH SZEREGÓW W CZYŻEWIE

ul. POLNA 5

18-220 CZYŻEW

Nr   20 8747 0008 0003 0528 2000 0010

W tytule przelewu prosimy wpisać: składka na Radę Rodziców, imię i nazwisko dziecka, klasa

Szanowni Państwo

Przez cały rok szkolny wszystkie dzieci  korzystają z działalności Rady Rodziców.

Apelujemy do  Rodziców,  aby nasz apel potraktować jak serdeczną prośbę i nie traktować jako przymus. Prosimy o Państwa dobrą wolę i wsparcie działań, które bezpośrednio posłużą dobru Państwa dzieci. Serdecznie zachęcamy do wpłat, czekamy i dziękujemy za każdą złotówkę, którą postanowicie Państwo nam przekazać.

Pozdrawiamy i dziękujemy
          Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Czyżewie