Od 4 grudnia 2025r. w naszej grupie panuje prawdziwa magia zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Najpierw dzieci z wielką radością ubierały choinkę, którą podarowali rodzice Kacpra – serdecznie dziękujemy za ten piękny gest! Tego samego dnia Michalina godnie reprezentowała naszą grupę i szkołę podczas międzyprzedszkolnego konkursu kolęd i pastorałek w Wysokiem Mazowieckiem, zdobywając II miejsce! Jesteśmy ogromnie dumni – gratulujemy i dziękujemy za wspaniały występ!
W przeddzień Mikołajek odwiedził nas Święty Mikołaj z elfami i Rudolfem. Podarował dzieciom nowe zabawki. Dziękujemy wszystkim rodzicom, bo to właśnie państwo byliście sponsorami tych radości – dzieci były zachwycone!
We wtorek 9 grudnia 2025r. mamy: Marcela i Julii przeprowadziły warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, podczas których dzieci rozwijały swoją kreatywność i świetnie się bawiły. Czuć już u nas prawdziwą świąteczną atmosferę!
Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za ogromne zaangażowanie, bardzo dobrą współpracę i wsparcie, które czujemy każdego dnia. Razem tworzymy wyjątkowe miejsce i cudowną atmosferę!
Wychowawca grupy 0a
